Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

7 Ocak 2011 Cuma
BURÇE BEKREK'LE TANIŞ!

Nişantaşı Macro'nun biraz ilerisinde gördüğüm 'Burçe Bekrek Fashion Studio' tabelası hemen dikkatimi çekti. Kimdir Burçe Bekrek? Tasarımları nasıl? Hikayesi nedir? Hemen geçtiğimiz aylarda açılışını yapmış olduğu butiğinin yolunu tuttum.

İçeriye girerken misafirleri güzel hazırlanmış bir sürpriz bekliyordu: 'Benim hikayemi dinlemek ister misiniz?', ‘ Burçe Bekrek Stüdyosu için sol'a dönün.' , ‘Gelin ve bu gizli bahçemizi keşfedin.' yazılarıyla merakım bir kat daha arttı. Tasarımlarını gördükten sonra hemen gözümde, biraz yumuşak, biraz doğal ama iddialı bir kadın imajı belirdi. Günlük giyim için ideal parçaların yanı sıra, dikkat çekici bir kadına da dönüşmek mümkün.


Peki kimdir Burçe Bekrek? Marmara Güzel Sanatlar Tekstil Tasarımı Bölümü'nü bitirdi. Sonra Istituto Marangoni'de moda styling'i okuduktan sonra Türkiye'ye döndü. Tasarımcı kimliğinin yanı sıra Yeditepe Üniversitesi'nde 'Moda Editörlüğü' dersleri de veriyor. Uzun zamandır hayata geçirmek istediği markasıyla da artık Nişantaşı'nda!


Yalınlık, kusursuz kalıp ve yüksek kalitede fonksiyonellik onun tasarımlarını en iyi anlatan kelimeler. Siyah, gri ve bej tonlarının hakim olduğu elbiseleri, ceketleri ve hırkalarıyla hemen hepsi giyilebilir tasarımlar. Koleksiyonunun kumaşlarını da kendisi tasarlıyor. Amacı, yüksek teknoloji ürünü kumaşların günlük hayatta da giyilebilirliğini arttırmak. Fiyatları da ne çok yukarda ne çok aşağıda.

Burçe Bekrek Fashion Studio
(0212) 234 18 46
Kadırgalar Caddesi Açık Hava Apt, 16/1 Nişantaşı
www.burcebekrek.com

Ekip'ten D. İpek Şatır yazdı. (www.mia-posta.com web sitesinde yayınlanmıştır.)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder