Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

26 Nisan 2010 Pazartesi

Aslı'nın Harikalar Diyarı!Aslı Jackson ismini öyle ya da böyle bir şekilde duymuşsundur. Ama bilmeyenler için kısaca tanıtalım; Saint Martins'den sonra London College of Fashion, ardından Alexander McQueen ve Vivienne Westwood gibi isimlerle uzunca bir süre çalışmış, hem yaratıcı hem renkli bir kişilik.

Uzun yıllar Londra'da yaşadıktan sonra Türkiye'ye dönüşünün hemen akabinde Galatasaray'da açmış olduğu yeni butiğini görmelisin. Benzerlerini Londra'da görebileceğin, İstanbul için alışılmışın dışında bir yer burası. Kendi hayal dünyasında yarattığı elbiseleri, bluzları, gömlekleri ve etekleri geçirince üstüne, ‘Aslı'nın dünyasına hoş geldin'! Diğerlerinin aksine, çılgın ve cesur olmayı seviyor. Bunu tasarladığı elbiselere baktığın zaman da fark ediyorsun.

Aslı, aynı zamanda styling de yaptığı için talebin dahilinde make-up da dahil olmak üzere seve seve harika kombinasyonlar oluşturuyor. Ya da sadece bana özel olsun diyorsan da özel tasarımlar da yapıyor. Kendi tasarımları dışında dükkanda göreceğin her şey Londra'dan getirilen çok özel parçalar. İster düz, ister topuklu ayakkabılar da vitrine renk katıyor. Fiyatları gözünüzde büyütmene pek gerek yok. Bir şey almayacak olsan da git, bu harika yerle ve harika insanla tanış..

Aslı Jackson
Firuzağa Mahallesi Bostanbaşı Sokak 34/A, Çukurcuma