Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

10 Aralık 2010 Cuma'At üstünde moda'


Bu sezon vitrinlerde şahlanan bir Arap atı eksik! Yüksek belli pantolonlardan eldivenlere her şey binici teması etrafında şekilleniyor.

Serdar-ı Ekrem Sokak'ta bu hafta açtığı butiğiyle Galata'yı mesken tutan tasarımcı kervanına katılan Tuba Benian da binici stili nasıl daha şık bir hale getirilebilir diye soranlara cevap veriyor: İpek, kadife, krep, tafta, gabardin ve kupra kumaşlardan oluşan parizyen elbiseler, değişik kesim formda gömlekler ve dahası!

La Salle Academy'de ‘Moda Tasarımı', Bilgi Üniversitesi'nde ‘Medya ve İletişim Sistemleri' eğitimleri almış olan Benian, profesyonel ve amatör binicilerin kısıtlı gardroplarına yenilik getirmek için yola çıkmış; ‘Tua by Tuba Benian' adını verdiği bu yeni koleksiyonunu at binmeye olan tutkusuyla yaratmış. Koton, ipek ve saten kumaşlara, içinde kendini rahat hissebileceğin formlar vermiş.

Atçılık esinli koleksiyon Galata'da satışta. Yakında hazır giyim ve haute couture koleksiyonlarının yanı sıra kişiye özel takı tasarımı da yapacak olan Tuba Benian'ı takipte kalın!

Tuba Benian
(0212) 292 42 06
Serdar'ı Ekrem Sokak 3, Galata
www.tubabenian.com